Бочкові насоси (вибухозахищений електродвигун)

Бочкові насоси (вибухозахищений електродвигун)

Властивості Двигуна:
     Значення моделі двигуна: Вибухозахищений двигун.
     Напруга: 220В.
     Швидкість: 12000об / хв.
     Частота: 50-60 Гц.
     Потужність: 880 ОТ.


Доставка по Україні: Доставка по Україні:
перевізник Нова Пошта.
   
Оплата: готівковий, безготівковий,
зворотна доставка Нова Пошта.

Бочкові насоси призначені для перекачування з каністр, бочок і євро кубів різного типу рідин. Бочкові насоси виготовляють з різних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, алюміній, ПВХ, поліпропілен та ін.
Поставка кислот, лугів і реагентів в бочках і IBC-контейнерах стала загальноприйнятою практикою. Зазначена тара найчастіше є зворотною, а це значить, що її потрібно швидко і дбайливо спорожняти і повертати відправнику. Оскільки контейнери зі зливом, розташованим внизу, стали забороняти у багатьох країнах через ризик витоку, єдиною можливістю викачування рідини стало використання отворів в кришці. Найбільш придатним обладнанням для цієї роботи стали бочкові насоси.
Бочкові насоси для хімічно активних рідин, таких як їдкий натрій, оцтова, азотна, плавикова кислоти, соляна кислота, азотна кислота та інші.
Бочкові насоси перекачують харчові добавки, харчові продукти, патоку, згущувачі, ароматизатори, ферменти, рідкі продукти -концентрат і інгредієнти. У промисловості: перекачування і вивантаження реагентів і рідини з пластикової тари, євро кубів і бочок.
Бочковими насосами перекачують і нафтопродукти, розчинники, отверджувачі і інші компоненти.