Системи для гідропоніки

Автоматический контроллер pH

Одним з найбільш яскравих продуктів розробки, дизайну та виробництва ProSystemAqua контролер регулювання pH. pH контролер був спеціально розроблений для безперервного контролю та вимірювання рН в водному резервуарі. Його малий і точний обсяг 40 мл / год робить його найбільш простим у використанні і в той же час передовим продуктом на ринку. Крім його відмінних технічних характеристик, мінімалістичного дизайну і простоти, він також має хорошу ціну. Цей регулює контролер рН ProSystemAqua дасть вам можливість автоматизувати процеси вимірювання і контролю рН. Контролер вимірює рН у водному резервуарі і дозує рН автоматично для збереження необхідних показників. Він корисний для все застосувань, де необхідний постійний і точний контроль.

Контроллер дозирования Ec

Автоматичний контролер Ec ProsystemAqua буде регулярно і точно вимірювати ваш живильний розчин. Контролер Ec автоматизує процес регулювання і контролю провідності. Контролер виконує вимір і регулювання необхідних поживних речовин через резервуар для води автоматично, без передозування. Невелике і просте управління робить контролер Ec найкращим на ринку.

Регулятор pH & Ec

Це найповніший контролер добрив на ринку. Його численні функції роблять його кращим регулятором Ec і pH. Ningún Compettidor se asemeja al pH & Ec controller. Жоден конкурент не виглядає схожим на нього. З системою контролера pH & Ec ви також можете контролювати час поливу і впливати на контролер рециркуляції. Вам більше не доведеться турбуватися про цінності води, навіть не про те, щоб наповнити резервуар для води або обливати воду в вашому виробництві. Є кілька переваг, але найкраще - це комфорт і кінцевий результат. З контролером pH & Ec ви зможете працювати і контролювати всі системи водопостачання: як безперервну, так і запрограмовану систему тимчасового зрошення. Це унікальна можливість з відмінними цінами.

Гидропонная система

Це автоматична система контролю pH і добрив. З гідропонній системою ви отримаєте бажане значення Ec і pH в кожній фертігаціонной системі. Гідропонна система складається з контролера, який контролює pH (вгору або вниз), по три контролера на добриво з індивідуальним потоком для кожного. Ви також зможете контролювати рівень води в резервуарі, так як гідропонна система здатна активувати електромагнітні клапани для наповнення водою через датчик рівня всередині резервуара.

Гидропонная система с помощью компьютера

Після багаторічного досвіду ми запустили систему Hydroponic за допомогою комп'ютера, найсучаснішого в світі регулятора pH і поживних речовин. Немає такого контролера, як цей. За допомогою гідропонних системи за допомогою комп'ютера ви також можете контролювати рН води, стимулятори через потоки води, виявлені імпульсним випромінювачем, який несе цю систему. Гідропонна система за допомогою комп'ютера контролює температуру води, час, необхідний для зрошення, контролер рециркуляції, наповнення водою при збільшенні значення Ec, щоб підтримувати його завжди на правильному рівні. За допомогою гідропонних системи за допомогою комп'ютера ви зможете візуалізувати і контролювати всі значення води і підтримувати всю іригаційну систему в неймовірних умовах за допомогою комп'ютера з будь-якої частини світу, включаючи сигнали тривоги, які будуть повідомляти вас в разі виявлення будь-якої аномалії.